Stoły laboratoryjne

Powierzchnia w pomieszczeniach laboratoryjnych musi być dobrze zagospodarowana, by przestrzeń do pracy była jak największa.

Istotną częścią wyposażenia są więc stoły laboratoryjne, dzięki którym można zaoszczędzić potrzebne miejsce i stworzyć odpowiednie warunki do badań.

W swojej ofercie posiadamy m.in.:

  • stoły laboratoryjne wyspowe (np. z dostępem z trzech stron),
  • przyścienne (jako pojedyncze elementy lub tworzące ciąg zabudowy),
  • wagowe (antywibracyjne),

które sprawdzą się np. na uczelniach medycznych, w laboratoriach specjalistycznych i pracowniach chemiczno-biologicznych. Ich zaletą są solidne konstrukcje i stelaże (wykonane ze stali) oraz odporne na różne niebezpieczne substancje blaty robocze, wykonane z materiałów wybranych przez klienta (m.in. ceramika monolityczna lub żywica epoksydowa).

Specjalistyczne meble można dodatkowo wyposażyć w zabudowę podblatową z szafkami i szufladami, stanowiska do mycia, panele z gniazdkami elektrycznymi, oświetlenie oraz armaturę wodną lub gazową, co zdecydowanie ułatwi i usprawni pracę.

Stoły wyspowe

Nasze produkty zostały wykonane po to, aby jak najlepiej móc zagospodarować przestrzeń w pomieszczeniach laboratoryjnych. Stoły wyspowe usprawnią pracę każdej pracowni specjalistycznej oraz, dzięki zabudowie podblatowej, pomogą zaoszczędzić miejsce.

Dodatkowo można wyposażyć je np. w stanowiska do mycia lub panele z gniazdkami elektrycznymi.

Zobacz więcej

Stoły przyścienne

Optymalne zagospodarowanie przestrzeni w laboratorium jest możliwe dzięki specjalnym meblom przystosowanym do pracy z niebezpiecznymi substancjami.

Nasze stoły przyścienne mogą służyć zarówno jako pojedynczy element lub jako część ciągu zabudowy. Blaty robocze wykonane zostały z surowców odpornych na chemikalia, więc idealnie sprawdzą się np. w pracowni chemicznej.

Zobacz więcej

Stoły wagowe

Meble te, dzięki odizolowaniu całej aparatury wagowej (np. mikrowagi, mikroskopów) od drgań zewnętrznych, dają możliwość precyzyjnego odczytywania wyników badań i analiz laboratoryjnych.

Stoły wagowe posiadają niezależne stelaże, przeciwdziałające wibracjom, oraz specjalną obudowę, którą można wyposażyć w szafki.

Zobacz więcej