Stoły wyspowe

Większość prac w laboratoriach odbywa się na stole, dlatego musi być on dobrze dopasowany do specyfiki pracowni i wielkości pomieszczenia. Prawidłowo dobrany stół wyspowy umożliwia optymalne zagospodarowanie przestrzeni, zapewniając przy tym odpowiednio dużą powierzchnię roboczą. Co więcej, w przypadku tego rodzaju mebli, ilość miejsca do przechowywania można skutecznie zwiększyć inwestując w zabudowę podblatową.

Firma VIAME, jako uznany producent mebli laboratoryjnych, posiada w swojej ofercie najwyższej jakości stoły wyspowe, przeznaczone do tworzenia wolnostojących konfiguracji stanowisk roboczych, z dostępem przynajmniej z trzech stron. Te niezależne jednostki laboratoryjne podnoszą komfort i ergonomię pracy, doskonale sprawdzając się we wszelkiego rodzaju placówkach badawczych, naukowych i pracowniach chemicznych.

.

Laboratoryjne stoły wyspowe są wykonywane z elementów modułowych, które ułatwiają konfigurację mebli. Nasze stoły mogą zostać dodatkowo wyposażone w:

  • jedno lub dwukomorowe stanowisko do mycia,
  • nadstawkę instalacyjną z półkami lub szafkami,
  • panele z gniazdami elektrycznymi,
  • armaturę wodną lub gazową,
  • oświetlenie,
  • zabudowane w stelażu szafki z półkami, drzwiczkami i szufladami.

Jako wieloletni producent mebli laboratoryjnych kładziemy szczególny nacisk na zgodność naszych wyrobów z wymaganiami polskich i europejskich norm. Proponowane przez nas stoły wyspowe posiadają dużą różnorodność zarówno w wariantach oferowanych blatów, jak również nadstawek instalacyjnych, komór zlewowych, czy kolorystykę.

PRZYKŁADOWY WIDOK STOŁU WYSPOWEGO

stół-wyspowy-rysunek-meble-laboratoryjne-1

 

 

stół-wyspowy-rysunek-meble-laboratoryjne-2

STANDARDOWE WYMIARY ZEWNĘTRZNE

Szerokość

1200-6000mm

Głębokość

750mm, 1200mm, 1500mm

Wysokość

750mm, 900mm

TABELA TECHNICZNA

tabela-stoły-wyspowe


Dostępne są we wszystkich konstrukcjach nośnych stołów laboratoryjnych

konstrukcja-piktogram

sprawdź jaki materiał będzie najlepszy jako blat do twojego stołu wyspowego

blaty