Stanowiska do mycia

W pełni wyposażone laboratorium pozwala na bezpieczne prowadzene prac z użyciem substancji chemicznych oraz innych agresywnych mediów, np.: paliwa, gazy, itp. Poza unikalną aparaturą pomiarowo-kontrolną, w tego typu placówkach nie powinno zabraknąć odpowiednio dostosowanych mebli.

Jako sprawdzony producent mebli laboratoryjnych dokładamy wszelkich starań, aby produkty dostępne w naszej ofercie umożliwiały kompleksowe wyposażenie każdej pracowni badawczej. Dlatego poza szeroką gamą tradycyjnych stołów i szafek, oferujemy także wysokiej klasy stanowiska do mycia, które zostały wyprodukowane przy użyciu trwałych i bezpiecznych materiałów.

Prezentowane laboratoryjne stanowiska do mycia są przystosowane do mycia naczyń i szkła laboratoryjnego, odprowadzania i zlewania ścieków, a także do innych czynności związanych z utrzymaniem higieny w laboratorium. W zależności od potrzeb oraz specyfiki laboratorium, mogą być jedno lub dwukomorowe i stanowić część stołu wyspowego lub przyściennego.

.

Stanowiska do mycia:

  • zostały wyposażone w chemoodporne blaty i zlewy,
  • posiadają wysokiej jakości specjalistyczną armaturę laboratoryjną,
  • dają możliwość doposażenia w dodatkowe rozwiązania (oczomyjka, ociekacz, dodatkowe baterie techniczne, itp.),
  • mogą występować jako elementy niezależne lub być wkomponowane w ciąg stołów laboratoryjnych.

Producentem mebli laboratoryjnych jesteśmy od kilkunastu lat. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas rodzaje szaf, stołów oraz stanowisk do mycia stanowiły rozwiązania nowoczesne i funkcjonalne zarazem, które usprawnią przeprowadzanie prac w każdej placówce laboratoryjnej.

PRZYKŁADOWY WIDOK STANOWISKA DO MYCIA

stanowisko-do-mycia-rysunek-meble-laboratoryjne

STANDARDOWE WYMIARY ZEWNĘTRZNE

600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm

TABELA TECHNICZNA

stanowiska-do-mycia-viame

DOSTĘPNE WE WSZYSTKICH KONSTRUKCJACH NOŚNYCH STOŁÓW LABORATORYJNYCH

konstrukcja-stolow-piktogram

SPRAWDŹ JAKI MATERIAL BĘDZIE NAJLEPSZY DO TWOJEGO STANOWISKA DO MYCIA

blaty laboratoryjne